BASINÇLI TÜPLER

BENALAB, alanında uzman kadrosuyla sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretiyor. Satış sonrası da ürünle ilgili destek alabiliyorsunuz. Yurt içi birçok firma ve üniversiteye laboratuvar ürünleri ve teknik bilgisiyle destek vermiş kuruluşumuz sizin için her desteğe hazırdır.

Numune toplama sistemleri ve % karışım değiştirmek için tasarlanmış özel sistemlerdir. Sıvı ve gazda kullanılabilirler. 100 BAR ( 1450 PSI ) basıncında kullanılabilirler. Örnek numuneleri çoğaltmada kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak seviye göstergesi eklenebilir.

Özel üretilen bu tüpler düzenek veya reaktörlerden çıkan gazları toplamada kullanılmaktadır. Reaksiyona başlangıç gazı yüklemek içinde kullanılabilir. Boyutları değişmektedir. Özel dış bağlantısı ile hazne içerisindeki sıvının seviyesi ölçülebilmektedir. Üretim esnasında kullanılan malzemelerden dolayı çok uzun ömürlü, dayanıklı ve kalitelidir. Farklı sistemlere uyum sağlayabilir.

Basınç altında çalışabilen özel üretim tüplerdir. Biyoreaktörlerde kullanıma uygundur. Özel Karışım numunelerde kullanılabilir. Camdan ve plastikten üretilmektedir. Boyut ve ölçüleri değişmektedir.

Özel üretilen bu tüpler düzenek veya reaktörlerden çıkan gazları sıkıştırma sistemlerinin yardımı ile yüksek basınçta saklama imkanı veya taşıma imkanı sağlamaktadır. Tank üzerinde seviye görebileceğiniz bölümler % 25, % 50, %75 olarak yapılmıştır. Üretim esnasında kullanılan malzemelerden dolayı çok uzun ömürlü ve kalitelidir. İsteğegöre seviye sistemleri değişmektedir. 316 paslanmaz çelikten üretilmektedir.

Sistem karıştırmalıdır. Karıştırma esnasında sistemin içi görünmesi için şeffaf bölüm eklenmiştir. Sistem çift katmadır. Dış ceket haznesinde ısıtma veya soğutma işlemi yapılabilmektedir. İstenen boyutta üretilmektedir.